KURUMSAL

RUBİ SAĞLIK PSİKİYATRİ MERKEZİ
HAKKIMIZDA

Mobirise

2008 yılından bu yana faaliyet gösteren Yedikule Psikiyatri Merkezi’nin yan kuruluşu RUBİ SAĞLIK TIP MERKEZİ ( SGK Anlaşmalı Psikiyatri Merkezi  Beylikdüzü/ İstanbul) 11 Haziran 2014 te hasta kabulüne başlamıştır. Temel olarak Yetişkin Psikiyatrisi - Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi – Yetişkin Psikolojisi ve Çocuk Psikolojisi alanlarında SGK Anlaşmalı Psikiyatri  hizmeti vermek amacıyla açılmıştır.
Eğitimini aldığımız işin en iyisini yapmaya çalışan bir kuruluşuz. Kurumumuz bünyesindeki tüm hizmet alanlarının oluşumda ve düzenlenmesinde , beraber olmaktan her zaman gurur duyduğumuz tüm personelimizin çalışmalarının izlerini görebilirsiniz. Yıllar önce başlayan çalışmalarımızın sonucunda elde edilen tecrübelerimizi , bu kurumumuzda da sizlerle paylaşmak amacıyla ,hala geçerliliğini koruduğunu düşündüğümüz hizmet grafiğine sadık kalarak faydalı olmayı hedeflemekteyiz.

HİZMET ALAN KİŞİ

Tüm unsurların hizmet alan kişiye yönelik olduğunu düşündüğümüzde , hizmet alan kişinin kalite politikamızı oluşturan tüm birimlerden en üst düzeyde faydalanması öngörülmüştür. Hizmeti alan kişi için kurumumuz;

1) Toplumun her kesimi için ulaşılabilir olmalı :
Kurumumuzda alınan hizmetlerin belirli zaman aralıkları ile tekrarının gerekebileceği düşünüldüğünde , hem hizmet sunan hem de hizmet alan için sürdürülebilir bir fiyatlandırma politikası gerektiği aşikardır.

2) Etkin olmalı : ‘’ Etkin olmak = Tedavi etmek ‘’ olarak görüyoruz. Psikiyatrik tedavi bir süreci gerektirdiğinden danışanlarımızı bazı vakalarda tedavi amacıyla aralıklı muayeneye alabiliyoruz.

HİZMETİ SUNAN KİŞİ VE HİZMET SUNULAN ARAÇ VE MATERYAL

Hizmet sunan doktor ve yardımcı sağlık personelimize Sağlık Bakanlığı tarafından verilen Personel Çalışma Belgesi düzenlenmiştir. Sağlık Bakanlığının çalışma belgesi vermek için temel kıstası ise hizmeti sunacak kişinin bu konuda yeterli bir eğitim alıp almadığı ve buna uygun sertifikalarının bulunup bulunmadığına bakmaktadır.
Personelimizin ulaşılabilir ,etkin bir tedavi ortamı sağlamak gibi ortak bir amaç etrafında bir takım ruhu ile kenetlendiğinden emin olabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığının ruhsatlandırdığı bir kuruluş olarak, her çalışanımız ve her kullandığımız araç ve gereç ,hem SGK hem de İl Sağlık Müdürlüğü yetkililerince ,yılda birkaç kez denetlenmektedir. Yönetmelik değişiklikleri ,tarafımızca rutin olarak takip edilmektedir.

HİZMET SUNULAN FİZİKİ ALAN

Kurumumuzda fiziki alanlar Sağlık Bakanlığı’nın yönetmelikleri doğrultusunda uygun şekilde yapılmıştır. Yönetmelikler icabı sağlık kuruluşları günün koşullarına göre gerek fiziki gerekse personel değişikliklerine tabii tutulmuşlardır. 1000 metrekare lik alanımızda muayene odaları , bekleme salonu , çocuk oyun odası , asansör ve engelli hizmetleri temiz , ferah ve modern olmasına dikkat edilerek tasarlanmıştır. Bu durumun kurumumuzun misafirperverlik anlayışını yansıtacağını düşünüyoruz.


Uzman Doktor Psikiyatri Muayene hizmeti SGK kapsamındadır.
Psikolog Terapi hizmeti kapsam dışıdır.

Lütfen...

Sağlığınızı ilgilendiren durumlarda lütfen uzman bir doktorla görüşünüz.

Hasta Hakları

Eşitlik, güvenlik, bilgilendirme, reddetme ve bilgi isteme hakkı vardır.

Kurum Hakkında

Yetişkin, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi hizmet vermek amacı ile açılmıştır.

Adres

Barış Mah. Samsun Cad. REA İş Merkezi No:37/A
(Beylikdüzü Fiat/ Birmot arkası)
Beylikdüzü - İSTANBUL

İletişim

Email: info@rubisaglik.com
Telefon: (0212) 872 82 92
                (0212) 872 60 61
Cep       : (0530) 321 65 25
Faks      : (0212) 871 20 21